לידים לביטוח: כך תגדילו את תיק הנפרעים שלכם בצורה נכונה.

לידים לביטוח

הבדיקות שאסור לכם לפספס לפני שבחרתם חברת לידים לביטוח

לידים לביטוח הם דלק וגורם משמעותי בצמיחה של סוכנויות ביטוח רבות, על מנת להגדיל את תיק הנפרעים בצורה איכותית ויחד עם זאת מהירה ניתן להיעזרת בחברת לידים שיודעת לספק את הסחורה.

5 הטעויות הקריטיות שסוכני ביטוח נופלים בהם ברכישת לידים

  1. לא מבינים את תהליך השיווק- סוכני ביטוח רבים לעיתים קרובות בוחרים לבצע רכישת לידים לביטוח, הבעיה היא שב-90% מהמקרים הם קונים את הלידים מבלי להבין את משפך השיווק שהם עוברים, מה שקורה זה שהם מתקשרים ללקוחות ולא מבינים כיצד להציג את עצמם. לפני שאתם רוכשים לידים, תבקשו לראות את פאנל השיווק על מנת לבנות את תסריט המכירה המתאים ביותר, כשמדובר בתהליך מכירה שכזה כל מילה היא חשובה.
  2. לא מבקשים המלצות- סבירות גבוה מאד שחברת הלידים שלכם עובדת עם עוד סוכני ביטוח, תשאלו את הקולגות שלכם אם הם מכירים את חברת הלידים שאתם מעוניינים לקנות ממנה! סבירות גבוה שהם כבר התנסו… 
  3. מתחייבים לכמויות מראש מבלי שניסו חבילת בסיס- מצאתם חברת לידים לביטוח שאתם סומכים עליה? מצוין! לפני שביצעתם הזמנה תבקשו לקבל חבילת ניסיון עם כמות קטנה (50 לידים מקסימום) מראש, חברת לידים שיודעת לספק את הסחורה תסכים לכך, מסיבה מאד פשוטה! אם הלידים שלהם טובים כנראה שאתם תמשיכו לרכוש עוד ועוד…
  4. לא עוקבים אחר התוצאות –  אחת הטעויות הפטאליות של סוכני ביטוח רבים הם שהם קונים לידים ולא מודדים את התוצאות או לא יודעים למדוד. אנשי מכירות צריך לדעת לנהל, אם החלטתם שאתם רוכשים לידים תדאגו לשני דברים חשובים! אחד, הקליטו את שיחות המכירה, לא רק שזה יתן לכם בקרה על תהליך המכירה, תוכלו לדעת אם הלידים היו איכותיים או שאנשי המכירות זילזלו. שתיים, תדאגו לעבוד עם מערכת CRM! חשוב מאד לתעד כל שיחה ולציין סטטוסים לכל לקוח, לקוח שלא ענה? לקוח שלא היה מעוניין? למה לא היה מעוניין? כל המידע הזה הוא קריטי להצלחת הסוכנות שלכם.
  5. לא נעזרים בסבלנות – המון סוכני ביטוח לא מצליחים לגדול מסיבה אחת, הם חסרי סבלנות. על מנת להגיע לתיק נפרעים גדול צריך להיעזר בסבלנות, תחום הביטוח הוא תחרותי והרווחיות של כל לקוח היא לא גדולה, על מנת לשבור את תקרת הזכוכית הזו צריך להבין שאם רכשתם 50 לידים זה לא מדד מספיק טוב בשביל להחליט האם זה מתאים לכם או לא..