הכלי שמציג לכם איך להשיג פניות איכותיות, להגדיל מכירות ולהקטין עלויות פרסום!

OMA - הכלי היחיד עם הפתרון הנכון לקידום העסק שלך.

איך זה עובד? ממש פשוט!

מספר העסקים שכבר השתמשו בכלי והבינו כיצד להשיג יותר פניות ולהגדיל הכנסות!​
0

רוצים לדעת איך זה עובד? השאירו פרטים

מה זה OMA ואיך נראה הניתוח שלו?

ראשי התיבות של OMA - Outflow Marketing Analysis או בעברית - ניתוח השיווק של Outflow

שאלון ה-OMA נבנה על מנת לנתח בדיוק את מצב השיווק של כל עסק. בשאלון קיימות 46 שאלות שמכסות את כל תחומי השיווק בעסק.
השאלון מורכב מ-13 קטגוריות עיקריות בתחום השיווק בעסק, המענה על השאלון נבדק אצלנו במערכת מיוחדת ולאחר מכן התוצאות מוצגות על גרף מדויק שמראה בדיוק את מצב הקידום בעסק. השאלון פותח במהלך שנתיים ועבר כמה גרסאות עד שהגיע לגרסה המעולה האחרונה.

 

ניתן לראות דוגמא אמיתית מתוך המערכת של מישהו שענה על השאלון:

 

התחל את המבחן עכשיו וקבל תוצאות כבר היום!

כמה זמן השיווק שלך לא עובד כמו שרצית?

לאחר מחקר שעשינו, ראינו שרוב בעלי העסקים לא מרוצים מכמות הפניות שהם מקבלים ולא מהאיכות שלהם אך רובם לא יודעים מה לעשות ולא מוצאים את הזמן להתעסק בזה, לכן ברור שיש כאן בעיה. מעבר לזה, רוב בעלי העסקים כמובן רוצים להגדיל הכנסות אך אם הפניות לא מספקות, איך העסק יגדל? יש עסקים שאפילו לא מכסים את העלויות של השיווק ואז כל הקידום הופך ללא רלוונטי, הם מרימים ידיים ומפסיקים לקדם.

לא יכול להיות שבעל עסק משקיע כמות כסף מסוימת בקידום ולא מקבל את התוצאות שהוא רוצה ואפילו לא מחזיר את ההשקעה. לכן, פיתחנו את הכלי המיוחד שעוזר לבעל העסק לנתח את מצב השיווק בעסק שלו כדי שיהיה ניתן לבצע שיווק טוב יותר, להביא פניות רבות ואיכותיות יותר וכך להגדיל הכנסות ולעשות את זה בפחות זמן.

מה אנשים אומרים על המבחן שלנו?

"השתמשתי בכלי הזה, הוא היה כל-כך טוב, ישר לקחתי את חברת Outflow כחברת השיווק שלי והפניתי להם הרבה לקוחות שהפכו למרוצים. בנוסף, ביקשתי מחברת Outflow ליצור כזה כלי עבורי שאוכל להשתמש בו כדי לשווק ללקוחות שלי."
נטע פ.
"הייתי סקפטי לגבי הכלי, תוך כדי מילוי השאלון כבר קיבלתי הבנות בנוגע לעסק שלי ומה אני צריך לעשות כדי להשיג יותר פניות ולהגדיל הכנסות, מדהים!"


אייל כ.
"אני עובדת בתחום התיווך נדל"ן כבר הרבה שנים. בחיים לא קיבלתי כזה ניתוח מעמיק עבור השיווק של העסק שלי. לאחר השאלון ידעתי בדיוק מה אני צריך לעשות כדי להגדיל את כמות הפניות וההכנסות. מיותר לומר שמיד לקחתי את השירותים של חברת Outflow עבור זה."
אורנה ו.

למה כדאי לך לעשות את המבחן?

כמה זמן אתה סובל מהשיווק של העסק שלך? שנה, שנתיים, כמה שנים? השאלון לוקח בממוצע 7 דקות למלא.
הפגישה עם היועץ לוקחת גג חצי שעה. האם שווה לך להשקיע 40 דקות כדי לפתור בעיה שנמשכת כל-כך הרבה זמן? אנחנו מניחים שכן.. אחרת לא היית פה. 

 רוב האנשים, לאחר שהם רואים את התוצאות ומקבלים את הייעוץ שלנו, שואלים אותנו איך הם יכולים לפתור את זה עם השירות שלנו, אבל אנחנו לא לוקחים כל אחד, רק לאחר בדיקה מעמיקה נדע שאנחנו אכן מתאימים! גם אם מראש לא תכננת לקחת אותנו כחברת הפרסום שלך, עדיין כדאי לך לעשות את השאלון הזה, כי ברגע שתקבל את התוצאות הן שלך, בלי התחייבות – אתה יכול לשמור את כל הנתונים ולהשתמש בהם כשתרצה.

בהצלחה!

השאר פרטים בטופס והתחל את המבחן!

לאחר הלחיצה על "שלח פרטים" יש להמתין מספר שניות למעבר למבחן

© 2024 – כל הזכויות שמורות. המיתוג הדיגיטלי אנימציות בע"מ
אין להעתיק, להעביר או לערוך ללא רשות. אדם שיעבור על אחת מעבירות אלה צפוי להעמדה לדין ותשלום פיצויים.