לוגו בלבד הוא לא מספיק, תהליכי המיתוג שמגדילים את המכירות

כדי לייצר אמינות, המשכיות ומותג שרץ לאורך שנים חשוב לייצר עניין שחוזר על עצמו בנראות שלכם ברשתות. לוגו הוא הכרחי אבל הוא לא מספיק ולא מחליף מיתוג שלם שצריך לייצר לעסק על מנת להישאר בתודעה של הקהל כל הזמן. יצירת מיתוג באנימציה יכולה לעשות עבודה טובה למיתוג של מוצר או שירות מסוימים בתוך העסק ולא בהכרח לכל העסק עצמו.

מהו מיתוג באנימציה ? יצירת שפה וזהות של מוצר או שירות מסוימים בסגנון מצויר ע"י שימוש בסרטונים, דמות מותג שמייצגת את ערכי המותג, דף נחיתה אינטראקטיבי בסגנון מצויר ועוד. 

אז איך תהליך של מיתוג באנימציה יכול להגדיל את המכירות בצורה מהירה ומשמעותית? 

  1. תהליך של מיתוג באנימציה הוא יחסית קצר ומתמקד במוצר או שירות ספציפיים שרוצים לקדם ויכול להגדיל מכירות בצורה מהירה יחסית לתהליך מיתוג רגיל שיכול לקחת זמן ולייצר מכירות אחרי תקופה מסוימת.
  1. התהליך מגביר את הנוכחות הדיגיטלית שלכם ויישפר את ביצועי המכירות שלכם בסופו של דבר. כאשר אתם מבינים שמיתוג הכרחי לכל מוצר או שירות שלכם – תוכלו לראות איך אנימציה יכולה להפוך את זה לאחר ומעניין יותר מהסטנדרט שהייתם חושבים עליו. 
  1. מדי יום קמים עסקים, שחלקם משקיעים על קידום באינטרנט ומציעים את מה שגם העסק שלכם מציע. מה שהופך את הסיכוי שלכם להתבלט מבין המתחרים ולקבל חשיפה ומכירות מהאינטרנט לאתגרים קשים. כשאתם ממתגים את המוצר או השירות באנימציה, תוכלו לתפוס את העין של הגולשים ולגרום להם לצפות במסר השיווקי שלכם בצורה שונה מאתרי מכירות שלא ישקיעו בזה בכלל או יעדיפו לחסוך ולא לעשות סרטונים או מיתוג כלשהו. 
  1. מיתוג באנימציה הוא תהליך זול יחסית למיתוג רגיל. זה מביא ביצועים מעולים לקידום העסק והעלאת המכירות, אז גם אם התחום שלכם הוא רציני, הייתי מייצרת עניין דווקא בצורה שונה ומצחיקה שתעשה עבודה שיווקית טובה יותר. 
  1. אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של מיתוג באנימציה טמון ביכולת של שימוש בסרטונים כמוצר עיקרי של המיתוג לעורר בצורה הטובה ביותר לחיים כל רעיון שנרצה להעביר. באמצעות אנימציה ניתן לפשט רעיונות מסובכים. כלומר: גם אם יש לכם רעיון מאוד לא שגרתי באמצעות אנימציה ניתן לממש אותו.
  1. ניתן להעביר באנימציה מסרים באופן קל, פשוט ומהיר יותר . אין ספק שאנשים אוהבים ומתחברים לאנימציה, בגלל הילדות או בגלל הפתיחה של הדמיון שלהם לאפיקים רחבים במקוריות וביצירתיות שיש בהם.