סרטון תדמית מאויר - למה זה כדאי לך?

סרטוני תדמית מאוירים הם כלי ייחודי לשיווק העסק שלכם. הסרטונים יכולים לספר את הסיפור של העסק או שלכם בצורה מקיפה ובו זמנית גם בצורה קצרה ומדויקת יותר. לפי חוקרים שיווקיים, יותר מ85% מהאוכלוסייה לא באמת קוראים טקסטים ארוכים אלא מסתכלים על דברים בצורה קצרה הנתפסת בעין כאסתטית או לא. כמעט כל הנתונים שמועברים אלינו הם נתונים חזותיים. הנתונים החזותיים מעובדים בצורה מהירה יותר מכל טקסט ולכן, סרטוני תדמית מאוירים הם הכרחיים לכל עסק קטן, בינוני או גדול בשביל למתג, לפרסם ולשווק אותו בכל הרשתות החברתיות ובאתרים.

אז למה כדאי לכם לעשות דווקא סרטוני תדמית מאוירים? כיום, עם כמות סרטוני התדמית הצילומים, המצוירים והווידאו שמנסים למשוך את הלקוחות הפוטנציאלים בכל תחום – להצליח לתפוס את תשומת הלב דווקא לעסק שלכם, זו משימה בהחלט לא קלה. אתם יכולים לעשות עוד וידאו מלא במלל או בנאדם שיושב ומדבר מולכם ומשעמם אתכם עד מוות … אבל זה לא ייעשה את הקסם שיעשו סרטוני תדמית מאוירים. לכן זה הזמן להיות מקוריים ולבחור לעשות סרטוני תדמית מאוירים לעסק שלכם. הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מעדיפים לצפות בסרטון ולהתרשם מהאיורים המקוריים בו מאשר לקרוא מלא מלל או לצפות בבנאדם שמדבר . עיצוב סרטוני תדמית יהיה מה שימשוך את כמות הצפיות.

מה היתרונות בסרטוני תדמית מאוירים?

1. מקוריות היא מילת המפתח – לארגון או לעסק שלכם יש ייחודיות וערך מוסף מהמתחרים שלכם. הייחודיות הזו צריכה לבוא לידי ביטוי בסרטון שלכם.

2. האיורים המקוריים מתקשרים לדברים חיוביים. עיצוב סרטוני תדמית יכול לקשר אותנו עם זיכרונות טובים. סרטוני תדמית מאוירים מפיצים אהבה. עיצוב סרטוני תדמית תמיד כיפי ויגרום לכך שיותר אנשים ישתפו אותם ברשתות החברתיות, מה שיביא איתו גם יותר לקוחות פוטנציאלים.

3. סרטוני תדמית מאוירים מתאימים לכל תחום ולשיווק של כל מוצר: סרטוני הסברה, הדרכה, שיווק מוצר, סרטון שיווק לאדם או לעסק.

4. תקציב לסרטוני תדמית מאוירים הוא זול יותר מצילום וידאו. זה פחות יקר מאשר צילום וידאו אמתי. הפקות וידאו יכולות להגיע לתקציבים של אלפי שקלים מכיוון שמשתתפים בהם מספר רב של אנשי צוות.

5. סרטוני תדמית מאוירים הופכים נושא ארוך, קשה או משעמם לנושא פשוט, קליל וכיפי לצפייה. כל רעיון מקורי שיש לכם יכול לקבל חיים שאי אפשר להביא לידי ביטוי בווידאו. האיורים יכולים לבטא בצורה פשוטה את המאפיינים של העסק שלך, את המסר, היתרונות שלך ואף לתת לך ערך מוסף מעל המתחרים שלך בתחום. בעזרת איורים בסרטון שנבנה עבורך, אפשר להסביר בקלות תהליכים מסובכים בתחום המשפטים, הרפואה, הקוסמטיקה, הייעוץ, הפיננסי וכדומה.

6. הפצה והתאמה לכל הרשתות החברתיות – סרטוני תדמית מאוירים הם שיווקים וחייב להיות קצרים וקולעים במסר ובמטרה שלהם. ניתן להפציץ את אותו סרטון עם שינויים קלים המיועדים לאותה רשת בפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, לינקדאין ועוד.

7. התאמה לכל לקוח ולכל עסק- סרטוני תדמית מאוירים מתאימים לכולם: לקוחות עסקיים ויזמים שרוצים להעביר מסר פשוט או להציג סדרת סרטונים על אותו עיקרון כדי להעביר מסרים פשוטים.

8. סרטוני תדמית מאוירים הם דרך לספר סיפור. הסיפור חייב להיות מרתק כבר בהתחלה, להחזיק את הצופים לאורך הסרטון ולסיים עם תובנה חזקה. ישנה חשיבות לקריינות, לסאונד, לעיצוב ולטקסט השיווקי הקצר.

לסיכום

סרטוני תדמית מאוירים הם כלי שיווקי חזק מאוד, והעיצוב והאיורים מהווים כיום את העתיד של העולם הדיגיטלי. סרטוני תדמית מונפשים הם הדבר היחיד שהעסק שלכם יכול להפיץ בכל הרשתות כדי לקבל צופים, לייקים, שיתופים וכמובן להביא לקוחות בהתאם.