סרטון אנימציה - זה מה שחסר לכם לעסק?

אנימציה לעסק
סרטון אנימציה לעסק שיגביר מעורבות

סרטון תדמית לעסקים- מדוע כדאי לבחור דווקא בסרטון אנימציה?

העולם המודרני שאנו חיים בו, מתפתח ללא הרף מבחינה טכנולוגית. בעולם זה, המחשבים ומכשירי הטלפון הסלולרי החכמים תופסים מקום משמעותי מאוד. גם בעולם העסקי חלים תמורות רבות ומרבית העסקים מבינים את הצורך להיות נוכחים באופן משמעותי בדיגיטל. מיתוג עסקי איכותי כיום חייב לבוא לידי ביטוי ביו היתר במדיה הדיגיטלית. אחד מהכלים הטובים ביותר העומדים על הפרק לצורך מיתוג עסקי בדיגיטל הוא: סרט תדמית עבור העסק. סרט מעין זה יכול ליצור לעסק תדמית מעודכנת, אשר תגרום לקהל לקוחות משמעותי לבחור בו על פני עסקים מתחרים לו וכן תסייע לו להיות מוצלח וריווחי יותר.

סרטון תדמית לעסקים- מה כדאי?

סרטוני תדמית לעסקים הם סרטונים שמטרתם היא לשווק את העסק במדיה בצורה הטובה ביותר. סרטי תדמית מעניקים לכל צופה מידע אודות מוצרי העסק, העסק עצמו וכל דבר אחר שחשוב לבעל העסק להביא לידיעת קהל הלקוחות שלו. כיום ישנן חברות שונות המציעות שירות הפקת סרטוני תדמית לעסקים, כאשר חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הפקת סרטים מעין אלה. בעוד שבעבר סרטי תדמית לעסקים היו בעיקר סרטי וידיאו רגילים, כיום סרטוני אנימציה לעסקים, מהווים את סרטי התדמית הפופולאריים והטובים ביותר עבור כל עסק. סרטון תדמית אנימציה שיווקי, יקדם את המטרות של העסק וכן את המוצרים והשירותים אשר העסק מספק. ממחקר שוק עולה כי הטמעת סרטוני אנימציה תדמיתיים לעסקים אשר מטמיעים בעמודי נחיתה, מזניקים את אחוזי ההמרה באופן משמעותי וגורמים ללא מעט לקוחות פוטנציאלים לרכוש את מוצרי או שירותי העסק לאחר צפייה בסרטון.

מדוע כדאי לבחור דווקא בסרטוני אנימציה לעסקים?

ישנם לא מעט יתרונות לסרטני אנימציה, אשר בגינם כדאי לבחור דווקא בהם כסרטוני תדמית לעסקים:

  1. בניגוד לסרטוני וידיאו רגילים, סרטון אנימציה תדמיתי הוא סרטון שבו ההפקה היא הרבה יותר פשוטה. צוות ההפקה הנדרש עבור סרטי תדמית מעין אלה מצומצם יותר מצוות ההפקה הנדרש עבור הפקת סרטי וידיאו תדמיתיים ועל כן, המחיר על הפקת סרטון אנימציה כסרטון תדמית הינו זול יותר.
  2. בשביל להפיק סרט תדמית אין צורך לחכות לזמנים ספציפיים אשר בהם אולפנים יהיו פנויים. ניתן להפיק סרט אנימציה באופן מידי מבלי שהדבר יפריע כלל ללו"ז הכללי.
  3. אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של סרטוני אנימציה טמון ביכולת של סרטונים מעין אלה לעורר בצורה הטובה ביותר לחיים כל רעיון באשר הוא. באמצעות אנימציה ניתן לפשט רעיונות מסובכים. כלומר: גם אם יש לכם רעיון מאוד לא שגרתי לסרט תדמית, הרי שבאמצעות סרט אנימציה ניתן לממש אותו.
  4. ניתן לבצע שינויים בסרטון אנימציה באופן קל, פשוט ומהיר יותר. בעוד שהפקת סרטוני תדמית רגילים בווידאו מורכב הרבה יותר לערוך שינויים ולעיתים זה אפילו בלתי אפשרי, הרי שבסרטוני אנימציה כל שינוי ניתן לביצוע בצורה פשוטה וקלה.
  5. אין ספק שאנשים אוהבים הרבה יותר סרטוני אנימציה. סרטוני אנימציה מושכים את העין באופן משמעותי יותר מסרטוני וידיאו רגילים. סרטונים מעין אלה מעלים נוסטלגיות בצופפים מבוגרים וכן, מאפשרים לצעירים להתחבר אליהם בשל המקוריות והיצירתיות שיש בהם.