סרטון אנימציה לעסק – חובה בכל אתר אינטרנט

סרטון אנימציה או וידאו לעסק שיגביר מעורבות

רוצים לתפוס את תשומת ליבם של הגולשים באתר שלכם? מעוניינים להעביר מסר כלשהו ללקוחות או לגולשים הפוטנציאליים? כל מה שרציתם לדעת על סרטוני אנימציה לעסק כתהליך חובה בשיווק אתרים של חנויות ועסקים.


האם אתם אוהבים לצפות בסרטוני אנימציה קלילים, הומוריסטיים ומקוריים? כנראה שעניתם שכן. אל תשכחו שכך גם גולשים האחרים ברשת והלקוחות הפוטנציאליים שלכם. כולנו אוהבים תוכן ויזואולי ומעדיפים לצפות בסרטון אנימציה קליל במקום (או בנוסף) לתוכן טקסטואלי.

ואכן, מחקרים שיווקיים על התנהגות הלקוחות באינטרנט מראים שאנחנו מעדיפים לצפות בתוכן ויזואלי על מוצרים או שירותים פי 4 יותר מאשר לקרוא תוכן מילולי באותו נושא.
יתר על כן, כרבע מהלקוחות לפחות מדווחים שהם מאבדים עניין באתרי אינטרנט ללא סרטוני וידיאו שמוטמעים בהם. נתונים על זמני שהייה באתרים שונים אכן מוכיחים כי זמני השהייה באתרים שיש בהם סרטונים הם גבוהים יותר פי 3 מזמני השהייה של אתרים שאין בהם סרטונים כלל.


שילוב סרטון אנימציה לעסק באתר שלכם

לאחר שהבנתם את חשיבות השימוש בסרטוני אנימציה לעסק לקידום האתר שלכם, נעבור לשאלה הבאה: איזה סרטוני אנימציה כדאי ליצור לשם שיווק העסק בדיגיטל וקידום האתר שלכם אורגנית בגוגל?
 

 1. סרטון  'אודות' 
  נכון שאולי כבר יש לכם עמוד אודות באתר שלכם, אבל כמה אנשים באמת קוראים אותו? כנראה שלא כל כך הרבה גולשים עושים זאת.
  סרטון תדמית יכול להציג את החברה שלכם בצורה הרבה יותר מעניינת ורלוונטית מאשר הטקסט היבש בעמוד האודות באתר.
  אם אתם מעוניינים ביצירת סרטון אנימציה לעסק – התחילו מהפקת סרטון שתטמיעו בעמוד ה"אודות" או "מי אנחנו" שבאתר שלם.

 2. סרטון שאלות נפוצות
  גולשים רבים מעוניינים לדעת מידע נוסף על המוצר או השירות שהם מתעניינים בו, כאשר עמוד שאלות ותשובות באתר הוא אידאלי לשם סיפוק צורך זה עבור אותם גולשים.
  אמנם רבים בוחרים בהצגת השאלות והתשובות באמצעות טקסט בלבד. אך אין ספק שעסקים שבוחרים בהצגת סרטון אנימציה בעמוד השאלות הנפוצות באתר שלהם – נותנים מענה טוב יותר לגולשים.

 3. סרטוני המלצות
  יותר מחצי מהלקוחות שקונים באינטרנט מעידים כי הם מושפעים מהמלצות שהם קוראים ורואים בדיגיטל. מה שהופך את סרטוני "לקוחות ממליצים" לחלק חובה כמעט בכל אתר.
  סרטון המלצה של לקוחות כדאי לעשות גם כן באמצעות הפקת סרטון אנימציה לקידום העסק. באמצעות יצירת סרטון אנימציה מתאים ניתן להציג ביקורות אמיתיות שקיבלתם בשילוב דמויות קריקטוריות שכולם אוהבים. כך תוכלו לספק לגולשים הפוטנציאליים הוכחות נוספות לכך שכדאי להם לרכוש מכם או לבצע אתכם עסקאות דרך האינטרנט.

 4. סרטוני הסברה
  סרטוני הסברה נועדו כדי להבהיר לגולשים הפוטנציאליים שלכם איך משתמשים במוצרים שלכם ולמה הם נועדו. אם אתם עסק שמספק שירותים אז סרטוני ההסברה צריכים להסביר מה העסק שלכם עושה, מה השירותים שאתם מציעים ולמי הם מתאימים.
  סרטוני אנימציה הם פתרון מעולה למעוניינים בהכנת סרטוני הסברה שיווקיים, מוצלחים ומעניינים. דמויות האנימציה נתפשות בעיני הגולשים כדמויות חיוביות, שמחות ונייטרליות בדעתן, שלא כמו גורמים אנושיים מטעם העסק. לכן אם אתם רוצים ליצור סרטוני הסברה לאתר או לדיגיטל כדאי לכם מאוד לבחור בסרטוני אנימציה.נכון שיש עוד סוגים רבים של סרטוני אנימציה לעסקים. אך 4 סוגי סרטוני האנימציה לעסק שהצגנו עד כה יעזרו לכם ביצירת תשתית בסיסית ,אך איכותית ואפקטיבית, לקידום האתר והעסק שלכם באינטרנט.


החלטתם שאתם מעוניינים בסרטון אנימציה לעסק? דברו איתנו עוד היום, ואנו כבר נדאג לכל השאר.