איך עושים סרטון אנימציה לעסק ?

אנימציה לעסק
סרטון אנימציה או וידאו לעסק שיגביר מעורבות

מדי יום קמים עוד ועוד עסקים, שחלקם גם משקיעים על קידום באינטרנט ואולי הם מציעים בדיוק את מה שגם העסק שלכם מציע. מה שהופך את הסיכוי שלכם להתבלט מבין המתחרים ולקבל חשיפה ומכירות מהאינטרנט לאתגרים קשים במיוחד.
פתרון מעולה לסוגיה זו הוא הפקת סרטון אנימציה לשיווק העסק שלכם. באמצעות הכנת סרטון אנימציה ייעודי תוכלו לתפוס את העין של הגולשים ולגרום להם לצפות במסר השיווקי שלכם. 

סרטון אנימציה לעסק הוא כל מה שאתם צריכים כדי להקפיץ כמה צעדים קדימה את האתר שלכם בגוגל וכדי לייעל את תהליכי השיווק והפרסום של העסק בדיגיטל.

במאמר זה הכנו לכם את כל מה שחשוב לדעת על הפקת סרטון אנימציה לעסק לפני ההזמנה.

איך מפיקים סרטון אנימציה לעסק?

תהליך הפקת הסרטון לעסק מתחיל מהמחשבה על הרעיון או המסר שרוצים להעביר. למשל מכירת מוצר או שירות חדש שאתם משיקים. את הרעיון הזה מעבירים לתסריט מלא שכולל את תכנון הפן השמיעתי, הויזואלי והטקסטואלי.
לאחר מכן עוברים לשלב הבא: ציור הסטורי בורד – שלב הפיכת התסריט הכתוב לציורי הדמויות וסביבת הרקע של הסרטון. עם קבלת אישור הלקוח בכל שלב, עוברים לחלק ההנפשה והאנימציה – שזהו השלב הכיפי, שבו מעניקים "חיים" לדמויות האנימציה בסרטון. השלב הבא הוא דיבוב הדמויות בהתאם לפס קול התסריט של הסרטון. נציין גם כי רוב מי שעושה סרטון שיווקי לעסק נוהג להשתמש בקריין אחד שמציג את הרעיון המרכזי.

למה כדאי לבחור בסרטון אנימציה לעסק?

סרטון שיווקי לעסק עדיף על אפשרויות אחרות, שכן מדובר בתהליך הפקה נוח, מהיר וזול יחסית. זאת בהשוואה למשל לסרט עם שחקנים אמתיים. סרט "אמיתי" דורש צילומים מורכבים בלוקיישנים ובמועדים מסוימים – מה שמגביל אתכם ומייקר את התהליך. זהו יתרון משמעותי לבוחרים ביצירת סרטון לעסק, שמאפשר להם לקבל תוצר מדהים ואידאלי לקידום העסק באמצעות שיווק דיגיטלי.

סרטון שיווקי לעסק יניב לכם ביצועים מעולים לקידום העסק באינטרנט – מדובר ביותר מ"סתם" פרסומת. עם סרטון מונפש אתם יכולים להעביר גם נושא רציני בצורה מעניינת ומצחיקה. סרטון אנימציה זהו קונספט מנצח בשיווק – נוסטלגי אבל כזה שיישאר רלוונטי לעוד שנים רבות.

יתר על כן, כאשר יוצרים סרטון שיווקי לעסק מרוויחים סרטון שיווקי נהדר, איכותי ואפקטיבי מאוד לקידום בדיגיטל. מדובר בדרך מעולה למי שרוצה להשיק מוצר או שירות חדש, להציג את העסק ב"עין" ניטרלית או לקבל יותר לידים.

כמו כן, סרטון כזה מומלץ ויעיל לשילוב כחלק מתהליכי קידום האתר שלכם בגוגל או שיווק העסק שלכם ברשתות החברתיות. הוא גם תורם לביצוע יותר עסקאות או רכישות אם מטמיעים אותו בפי נחיתה כחלק מקמפיינים ממומנים בפייסבוק, בגוגל או במקומות אחרים באינטרנט.

לכן אין ספק שאם אתם מעוניינים בקידום העסק בדיגיטל – כדאי לכם ליצור סרטון שיווקי לעסק.

כמה זמן לוקח להפיק סרטון אנימציה לעסק?

אם אתם מעוניינים בהפקת סרטון אנימציה לעסק – חשוב שתדעו שיצירת סרטון היא לא עניין של יום-יומיים. לוולט דיסיני, למשל, לוקח בממוצע כ-3 שנים כדי לייצר סרטוני אנימציה של כמה שניות עד דקות בודדות למותג שלהם. אבל, מדובר במקרה מיוחד, יוצא דופן וקצת קיצוני.
אם אתם מעוניינים בהפקת סרטון לעסק קטן, בינוני או גדול – סביר להניח שכמה ימים או שבועות (ועד כמה חודשים אם מדובר בפרויקט גדול) יספיקו לשם הפקתו ויצירתו של סרטון אנימציה איכותי, מוצלח ואידאלי עבורכם.

לכן, אם החלטתם שאתם רוצים להפיק סרטון לעסק שלכם – תשתדלו להתכונן לכך מראש. כדי לקבל תוצר איכותי ומוצלח – הזמינו את סרטון לעסק במועד הנכון. רצוי כמה חודשים לפני שאתם רוצים שהסרטון יהיה מוכן, ולא תחת לו"ז צמוד וצפוף מדי.


החלטתם שאתם מעוניינים בסרטון אנימציה לעסק? התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ואנו ניצור לכם סרטון שיווקי ויצירתי שיגביר את הנוכחות שלכם באינטרנט ושישאיר אבק למתחרים שלכם.