היתרונות בהפקת סרטוני אנימציה והשלבים בהפקת סרטוני אנימציה.

סרטון אנימציה או וידאו לעסק שיגביר מעורבות

מה היתרונות בהפקת סרטון אנימציה

הפקת סרטון אנימציה זו אפשרות שהיא עדיפה על אפשרויות אחרות. זאת שכן מדובר בתהליך הפקה שהוא נוח, מהיר וזול יותר, נניח בהשוואה לסרט עם שחקנים אמתיים. סרט עם שחקנים בשר ודם דורש צילומים שהם מורכבים יותר, בלוקיישנים פיזיים ובזמנים ספציפיים. מה שהופך את תהליך הפקת סרטון כזה ליקר יותר, נוח פחות לכל הצדדים המעורבים בתהליך ופשוט מורכב וארוך יותר – מאשר הפקת סרטוני אנימציה.

בנוסף, סרטון אנימציה מאפשר לכם לקבל ביצועים נהדרים בקידום העסק בדיגיטל.
סרטון אנימציה לעסק הוא הרבה יותר מ"רק" פרסומת. באמצעות הפקת סרטון אנימציה אתם יכולים להעביר גם מסר משעמם או "כבד" מאוד, בצורה שהיא מעניינת ומשעשעת. לא סתם יצירת סרטוני אנימציה נחשבים לכלי מנצח בשיווק. זוהי דרך מצוינת לכל מי שמעוניין בהשקת מוצרים חדשים וקידומם. על ידי הפקת סרטון אנימציה אתם גם יכולים להציג את העסק בעין ניטרלית ואף לקבל יותר לידים או לבצע יותר עסקאות או מכירות דרך האינטרנט.


מהם השלבים בתהליך הפקת סרטון אנימציה

1. הפקת סרטון אנימציה מתחילה מהמחשבה הראשונית – על הרעיון או על המסר שאתם רוצים להעביר בסרטון שלכם. למשל רעיון כללי לסרטון יכול להיות השקת מוצר או שירות חדש או מבצע על מוצרים קיימים.

2. לאחר ביצוע שיחת תיאום ציפיות איתכם, בה נלמד על העסק שלכם והמסר שאתם רוצים להעביר בסרטון האנימציה – תקבלו מאיתנו דוגמאות ראשוניות לדמויות או למוטיבים שיהיו בסרטון האנימציה שלכם. כך תוכלו לחוש את אווירת הסרטון, את אופי דמויות האנימציה ושאר ההיבטים שקשורים לויז'ואל של הסרטון.

3. בשלב הבא – אנחנו נעביר את הרעיון ו\או המסר שלכם, לתסריט מלא שיכלול את תכנון כל ההיבטים השמיעתיים, הויזואליים והטקסטואליים בסרטון האנימציה. זהו גם שלב ציור הסטורי בורד – שלב הפיכת התסריט לאיורים ולציורי הדמויות וסביבת הרקע של הסרטון. עם קבלת האישור מכם, אנחנו עוברים לחלק ההנפשה והאנימציה, שבו ממש מעניקים "חיים" לדמויות האנימציה.

4. השלב הבא בתהליך הפקת סרטון אנימציה הוא דיבוב הדמויות בהתאם לפס-קול התסריט שלכם.

5. לאחר קבלת האישור מכם – נעבור לשלב הוספת מוזיקת הרקע לסרטון. בשלב זה אנו מוסיפים גם את מוזיקת הרקע וגם את האפקטים הקוליים לסרטון, במידת צורך.

  1. השלב הסופי הוא שלב העריכה של סרטון האנימציה כך שיתאים בדיוק לכל הדרישות שלכם ויענה על כל הציפיות שלכם. בשלב זה משתמשים בתוכנות ייעודיות ומערכות שונות לעריכה סופית של סרטוני האנימציה.

הפקת סרטוני אנימציה עושים רק עם סטודיו DG

החלטתם שאתם מעוניינים בהפקת סרטוני אנימציה אפקטיביים, איכותיים ומקוריים? מעוניינים ביצירת סרטוני אנימציה שייחרטו בליבם של הצופים ויעזרו לכם בקידום העסק שלכם בדיגיטל? הכירו את סטודיוDG .
אנחנו הסטודיו המוביל בארץ להפקת סרטוני אנימציה לכל מטרה. יש ברשותנו את אנשי המקצוע ואת כל הידע והכלים להכנת סרטוני אנימציה מקצועיים, מרהיבים ויוצאי דופן.
במהלך שנות פעילותנו הפקנו מאות סרטוני אנימציה לבעלי עסקים בתחומים שונים, ואנו נשמח להכין גם לכם סרטוני אנימציה מנצחים, שישאירו את המתחרים שלכם הרחק מאחור.

צרו איתנו קשר עוד היום ואנו כבר נדאג ליצור לכם סרטוני אנימציה ייחודיים ובלתי נשכחים, שיניבו לכם את הביצועים להם ציפיתם – ואף מעבר לכך.