סרטון אנימציה לעסקים – הדרך הכי יעילה לשיווק העסק שלכם באינטרנט

סרטון אנימציה או וידאו לעסק שיגביר מעורבות

אולי כבר שמעתם שסרטון אנימציה לעסקים מומלץ לאלו שמעוניינים בקידום העסק באינטרנט, אבל לא באמת הבנתם למה. במאמר זה נסביר לכם מדוע באמת הפקת סרטון אנימציה לעסקים זו הדרך הכי חכמה, אפקטיבית ונכונה לשיווק העסק שלכם באינטרנט.


# איך סרטון אנימציה לעסקים תורם לקמפיינים ולפרסום ממומן באינטרנט?

אם אתם רוצים לעשות פרסום ממומן לעסק באינטרנט – בין אם בגוגל, בפייסבוק, ביוטיוב או בפלטפורמה אחרת – כדאי מאוד שתחשבו על הפקת סרטון אנימציה לעסקים.

יצירת סרטון אנימציה לעסק שלכם עוזרת לכם לא רק לתפוס את תשומת לב הגולשים באינטרנט. יצירת סרטון אנימציה לעסק עוזרת לכם גם כדי לגרום לגולשים באמת להקשיב למסר שלכם, להתחבר אליכם ולבצע איתכם אינטראקציה – כמו כניסה לאתר, השארת פרטים או רכישה מהחנות שלכם.
ואכן, מחקרים בתחום השיווק בדיגיטל מוכיחים כי פרסומות אנימציה מביאות לפחות פי 3 יותר לידים מפרסומות ללא אנימציה.


# איך סרטוני אנימציה לעסקים עוזרים לקידום האורגני של האתר בגוגל?

על ידי יצירת סרטון אנימציה לעסק תוכלו לא רק לייעל בקלות את ביצועי הפרסום הממומן שלכם בדיגיטל, אלא תוכלו גם לשפר באמצעותם את ביצועי הקידום האורגני של האתר שלכם.  כלומר, באמצעות הטמעת סרטוני אנימציה בעמודי האתר שלכם תוכלו לקדם את הדירוג של אותם עמודים בתוצאות החיפוש האורגניות בגוגל.

כעת נסביר כיצד סרטון אנימציה לעסק שמוצג באתר עוזר לקדם את האתר שלכם אורגנית בגוגל:

1.  הארכת זמן השהייה בעמודי האתר – גוגל סורקת את האתר שלכם מדי כמה ימים ובודקת את זמני השהייה בעמודי האתר שלכם. זמן השהייה הוא אחד הפרמטרים שמשפיעים ביותר על הקידום האורגני של עמודי האתר שלכם בתוצאות האורגניות בחיפוש. מכיוון שגולשים רבים מעדיפים לצפות בסרטוני וידיאו, במיוחד אם מדובר בסרטוני אנימציה מעניינים, זמני השהייה בעמודי האתר בהם הטמעתם וידיאו יהיו גבוהים יותר. כך הפקת סרטון אנימציה לעסק תורמת לקידום האתר שלכם בתוצאות החיפוש בגוגל.

  1. אינטראקציה – כאשר גוגל סורקת את האתר שלכם, היא גם בודקת עד מידת המעורבות שהגולשים יצרו איתו. ככל שהגולשים שהיו באתר שלכם יצרו איתו אינטראקציה רבה יותר – האתר מקבל "נקודות זכות" רבות יותר ומקודם גבוה יותר בחיפוש. עצם ההקשה על כפתור ה-Play לניגון הסרטון מעידה על אינטראקציה ונחשבת למעורבות שנעשתה מצד הגולשים – מה שגם כן תורם לקידום האתר שלכם בגוגל.

  2. נוכחות סרטונים בדף – קודם כל, גוגל מאוד מעודדת נוכחות של סרטונים שמוטמעים בעמודים של אתרי אינטרנט והיא מקדמת עמודים אלו גבוה יותר בחיפוש. 
    יתר על כן, למקרה שלא ידעתם, יוטיוב שייכת לגוגל ולכן גוגל מקדמת תנועה ליוטיוב. כך שאם בעמודי האתר שלכם מוטמע סרטון אנימציה לעסק שנשאב מתוך יוטיוב עצמה – זה תורם עוד יותר לקידום האורגני של אותם עמודים. בנוסף, העמוד גם יבלוט יותר בתוצאות החיפוש, שכן חוץ מהטקסט הרגיל תוצג גם תמונת הסרטון מיוטיוב בתוצאות החיפוש בגוגל.


# איך סרטון אנימציה לעסקים יעזור לכם לשיווק ברשתות החברתיות?

גם פייסבוק ואינסטגרם, הרשתות החברתיות המובילות בעולם, מקדמות מאוד סרטונים שמועלים על ידי המשתמשים. סרטון אנימציה לעסקים מומלץ במיוחד לאלו המעוניינים לקדם את העמודים העסקיים שלהם ברשתות החברתיות.
הסיבה לכך היא שסרטוני אנימציה הם סרטונים שכל הגולשים אוהבים ומתחברים אליהם. הסרטונים הללו מעלים את זמן השימוש של הגולשים בפייסבוק ובאינסטגרם וזה אינטרס מובהק של הפלטפורמות – להשאיר את הגולשים בתוך פייסבוק או אינסטגרם.
לכן יצירת סרטון אנימציה לעסקים יעיל במיוחד אם אתם רוצים לקדם את העמוד העסקי שלכם בפייסבוק או באינסטגרם. במיוחד אם אתם רוצים להציג לגולשים מוצר או שירות חדש שאתם משיקים.