איך סרטוני תלת מימד מעלים את אחוזי המכירות של המוצר או השירות שלכם?

סרטון הדמיה בתלת מימד שווה לפעמים הרבה יותר מאשר הצגת המוצר עצמו ויכול להגיע לחשיפה גבוהה יותר וכמובן להבנת המוצר בצורה מלאה וטובה. היום השימוש בסרטוני תלת מימד מתאים יותר למטרות שיווקיות שונות להצגת רעיון, שירות או מוצר כלשהו של חברה בדרך שונה, מתקדמת וחווייתית.

סרטון תלת מימד נוצר בכדי לדמות ולהדגים מוצר או רעיון בדרך של הדמיית המציאות ומאפשר בהסבר קצר להדגים כיצד הרעיון או המוצר פועלים. 

זה נכון שסרטון תלת מימד יקר פי 3-4 בד"כ מסרטון אנימציה דו מימדי אבל זה שווה את ההשקעה לטווח הארוך ולפעמים גם בטווח הקצר. זה לא דבר זול, אך זה יכול להרים את החברה לרמה הכי גבוהה שיש ולכן זה שווה את ההשקעה. עם אנימציה תלת מימד תעביר את הרעיונות בצורה הכי טובה שיש ותגרום לעלייה באחוזי המכירות שלך בזמן קצר יחסית. 

כיום, כשהטכנולוגיה מפותחת אפשר להבחין כי אנימציית תלת מימד מככבת בסרטי קולנוע וגם בסרטונים ברמה גבוהה שרצים ברשתות. אחד היתרונות הוא היכולת להציג תהליכים, איברים, מקרים, סכנות ומגוון אלמנטים בלתי מוגבלים. הדמיות תלת מימד מאפשרות תצוגה של דברים שלא ניתן להציגם במציאות. יתרון של סרטון תלת מימד עם דמויות, הוא שניתן להציג תהליכים רפואיים, הסברים על שירותים שונים והמחשת תהליכים שונים.

כל חברה היום יודעת שהיא לא יכולה להישאר מאחור. הלקוחות חכמים יותר, דורשים יותר ומבינים יותר באיכויות. במידה ואתם בתחומים שונים שבהם צריך להעביר ללקוח רעיון כלשהו, אתם חייבים לספק סרטון מודרני ומקצועי עם שימוש בטכנולוגיה הכי מתקדמת שקיימת. 

איך סרטון הדמיה יכול לייעל לנו את העסק?

היתרונות של סרטון הדמיה בתלת מימד הוא ערכי החדשנות והקידמה שנותן לחברה. הסרטון בד"כ נראה חי יותר, איכותי ויוצר עניין. ניתן לייצר מציאות באמצעות סרטון תלת מימד, תוכלו לדמות רעיון למוצר שלא קיים עדיין פיזית ולהעביר את זה בצורה מובנת וחוויתית לקהל היעד. אם החברה עוסקת במתן שירות, תוכלו להדגים את תהליך השירות ולהעביר אותו בצורה ברורה וקלילה לקהל היעד שלכם. הצפייה בסרטון תגרום להבנה מלאה אצל הלקוח הפוטנציאלי מדוע הוא צריך את המוצר או השירות שלכם.

הדמיית שיניים

סרטון תלת מימד מעלה את אחוזי המכירות שלכם כי הצופים בו מבינים שאם כבר השקעתם בסרטון כזה כנראה שהמוצר או השירות שלכם שווה לא מעט כסף. לייצר הדמייה למוצר איכותי או לרעיון או שירות מביאים את הלקוחות הפוטנציאליים לידי הבנה שמה שמוצג בסרטון שווה את ההשקעה הכספית בו וכנראה שהוא איכותי ולכן הסרטון מביא לאחוזי מכירות יותר גבוהים וכמובן לפניות איכותיות יותר לרכישת השירות או המוצר. 

למי מתאימים סרטוני תלת מימד? לחברה או עסק שרוצים לקדם מוצר או שירות ברמה גבוהה. המוצר לא חייב לעלות הרבה אבל יהיה לו הרבה ערך כאשר הוא יוצג בהדמייה תלת מימדית. זה יכול להתאים ליזמים עם רעיון חדש שמיועד למשקיעים להבנת המוצר והנעה לפעולה שישיקעו בו או יעזרו בפיתוח שלו. 

למי עוד מתאים סרטון הדמיה?

הסרטון מתאים גם להייטקיסטים שרוצים להציג את יכולת המוצר בכדי להעלות את המכירות שלו בפני לקוחות פוטנציאליים. גם בעלי חברות של מפעלים וארגונים שמעוניינים להכין הדמייה של המציאות לשימוש במוצר או הסבר תהליך השירות שלהם במקום לצלם את זה פיזית. צילום פיזי זו הפקה יקרה יותר ולרב גם לא יעילה כי לא בהכרח תצליח להעביר את מה שהדמיה ואנימציה יכולות להעביר בצורה מחושית ומובנת יותר לקהל היעד. 

תנו למוצר שלכם את הבמה שמגיעה לו. שימוש בסרטון תלת מימד מאפשר לייצר סרטון מורכב שידגים כל שלב בייצור המוצר, או להראות תהליכים שצריך להעביר ללקוחות או עובדים בצורה אידיאלית. ניתן להציג את הסרטון התלת מימד במצגת משקיעים, באתר וברשתות חברתיות. הסרטון מציג מקצועיות וחדשנות ונותן יתרון ויזואלי, זכיר ומהנה. 

אם יש לכם שאלות נוספות, צרו איתנו קשר ואנו בDG Branding נשמח לענות לכל!