איך הגדלתי את העסק שלי פי 3 באמצעות סרטוני אנימציה

גם עסקים מצליחים נתקלים לפעמים בקושי בהתרחבות. עסק מצליח שחודש אחרי חודש מחזור המכירות נשאר פחות או יותר קבוע והעסק מתקשה לגדול, יש פוטנציאל אבל העסק לא מצליח להמריא – גם אתם מרגישים ככה לפעמים?

מתקשים להתרחב? כך תגדילו את העסק שלכם פי 3 עם סרטוני אנימציה! 

הנה כמה שיטות היעילות שעבדו ללקוחות שלנו עם סרטוני האנימציה שלנו להגדלת המכירות: 

  1. בניית אסטרטגיית שיווק ומיתוג – זה הבסיס כדי לצאת לדרך! חשוב שנכיר ונבין מי השוק שלנו, מה יש בתעשייה שאנחנו מתעסקים בה, מי קהלי היעד שלנו ומה הם רוצים או ממה נפגעו, מה המסרים שאנחנו רוצים להעביר – כל זה בפגישת אפיון ממוקדת שתעזור להבין את הדרך לפני תחילת המסע.
  2. כתיבת מסרים שמתקשרים בצורה ברורה ומדויקת לקהלי היעד הרלוונטים שלנו.  
  3. הכנת רעיונות על בסיס האסטרטגיה שלנו והמסרים שכתבנו שאיתם נרצה לצאת לדרך.

בואו נכיר שני עסקים מדהימים שעשו שינוי עצום ופרצו את תקרת הזכוכית ויצרו את ההתרחבות בעסק שלהם בזכות מיתוג באנימציה! 

ערן מלובני מאפליקציית פינבוט 

הלקוח הגיע אלינו בסיום פיתוח של אפליקציה בתחום הראיית חשבון. כשסיים את הפיתוח היו לו 20 רואי חשבון רשומים לשירות החודשי באפליקציה. עשינו פגישת היכרות ואפיון ובנינו ללקוח אסטרטגיית מיתוג עבור סדרת סרטונים שתגרום לו להתרחבות וחשיפה גדולה יותר לאפליקציה. 

בתור התחלה עשינו סרטון עבור לקוחות קצה (בעלי עסקים קטנים של הרואי חשבון) ובמקביל גם סרטון לגיוס רואי חשבון. שני הסרטונים האלה רצו בקמפיינים ממומנים בפייסבוק ואינסטגרם במשך כמה חודשים ולאחר 3 חודשים בלבד הלקוח גייס מהקמפיינים האלה למעלה מ- 150 רואי חשבון רשומים באפליקציה!!!!

כעבור חצי שנה יצאנו בקמפיין בשיתוף פעולה עם לשכת יועצי המס והכנו מיתוג שלם עבור השירות – שכלל לוגו, באנרים, דף נחיתה, דמויות מקוריות בסדרת סרטונים שמיועדים לגיוס יועצי מס לאפליקציה ועוד. 

בכנס של לשכת יועצי המס פרסמו את המיתוג והסרטונים שגייסו למעלה מ- 30 יועצי מס בכנס עצמו!!

כעבור שנה וחצי הלקוח עשה אקזיט מטורף ומכר את האפליקציה לחברת פיננסים גדולה מאוד בארץ, שממשיכה לגייס רואי חשבון ויועצי מס עד היום גם עם שימוש בסרטונים שלנו.

גל מאתר יובלים פרזול 

הלקוח פתח לפני חצי שנה אתר מכירות למוצרי פרזול ומכירת מוצרים שונים לבית. הוא ראה את הסרטונים שלנו ומאוד אהב, אך הייתה לו בעיה שרצה לשלב אנימציה עם המוצרים האמיתיים שהוא מוכר בחנות. 

החלטנו להפוך את המוצרים האמיתיים שלו לדמויות מדברות וכך עשינו שילוב בין מציאות לאנימציה.

התחלנו בסרטון אחד מוצלח והמשכנו לסדרת סרטונים ויצירת דמות מותג שנתנו נראות אחידה וחזקה לכל סוגי המוצרים באתר.

הלקוח היה מאוד סקפטי לגבי הצלחת האתר ויכולות רכישה דרך האתר בלבד. 

התוצאה הייתה שבחודש הראשון לפתיחת האתר, כאשר הסרטון שלנו היה הפרסום היחיד שרץ ברשתות, הוא הצליח למכור באלפי שקלים. 

פיתחנו גם סרטונים נוספים ודף נחיתה למכירת מוצר ספציפי שגרם לזה שהלקוח מכר את כל הסחורה של המוצר הזה תוך שבוע מההגעה לארץ!!!

עברה חצי שנה מפתיחת האתר והלקוח מוכר היום בעשרות אלפי שקלים באתר – הכל עם פרסום סרטונים וגיפים שלנו וזה רק ממשיך לצמוח!!