איך להכניס הרבה יותר כסף מהסרטונים שלך?

אפשר לעשות כסף מסרטונים ביוטיוב דרך דירוג ודרך איסוף קהל עוקבים לערוץ שלכם. יוטיוב בודק את כמות הלייקים, הצפיות והשיתופים, כמות תגובות ואינטרקציה עם קהל ובוחנת כמה הערוץ שלכם איכותי. בעזרת זמן צפייה ממושך וניתוח התוצאות, יוטיוב מבינה אילו גולשים צפויים להתעניין יותר בסרטונים שלכם. ככל שהערוץ שלכם יגיע לחשיפה גבוהה יותר כך הסיכוי לעשות מזה כסף גדול יותר. 

כמה צעדים לייצר סרטונים איכותיים שיכניסו יותר כסף מפרסום שלהם ביוטיוב: 

  1. תנו ערך לצופים שלנו – דרך תחרויות, אתגרים, יצירת תוכן מקורי ועוד בסרטונים שלכם. ככל שרמת העוקבים שלכם גבוהה יותר, כך הביקוש לסרטונים וכמות הצפיות עולים. במידה ואספתם קהל אשר מעריך אתכם במשך זמן רב, תוכלו לקדם מוצרים נוספים הקשורים אליכם ולהמליץ עליהם לקהל. 
  1. רשמו את אותן מילות מפתח של המתחרים – דרך נוספת לייצור תעבורה איכותית. אנו מתבססים על משיכת גולשים מסרטונים אחרים, גם מסרטונים של מתחרים.
  1. מילות המפתח הנכונות בתיאור הסרטון – יוכלו להביא אותנו ליותר צופים – על מנת להתקדם בתוצאות, על הסרטון שלנו להיות ענייני. שילוב מילות מפתח טבעיות בתיאור הסרטון הוא הדרך להצלחה. רצוי שהתיאור יסכם את הסרטון וישתמש במילות מפתח. 
  1. שימוש בהאשטג – ככל שנשים יותר האשטגים, כך נגיע לקהל יעד גדול יותר בזמן קצר יותר. 
  1. תנו כותרת מעניינת – שימוש בכותרת שתסקרן את הגולשים תגדיל את הקהל. 
  1. תשתמשו בתמונה ייחודית – הסרטונים שלנו מוצגים לקהלים חדשים גם וכדאי לייצר עניין גם בויז'ואל הראשוני שלהם לאחוז גבוה יותר של פתיחת הסרטון 
  1. פרסמו סרטונים מתאימים לקהל היעד שלכם – כשמפרסמים לקהל מדויק, חשוב שבאמת יהיה ערך בסרטון. אחרת, הצופים יזנחו את הסרטון מהר מדי, ולא יתעניינו בהעלאות עתידיות שלכם.
  1. הכינו פרסומת באמפר ביוטיוב – מדובר בפרסומות שלא ניתן לדלג עליהן ואורכן עד 6 שניות. הצופים בידיים שלנו ל־6 שניות ועלינו להיות מעניינים . 
  1. הגדילו את קהל העוקבים – להגדיל את הקהל הנאמן שלנו ולא להתפזר לקהלים לא רלוונטים. כדאי למצות את פוטנציאל של הקהל הנוכחי. המטרה שלנו היא להגדיל את המספרים, כמה שיותר מהר. 

נשמע מעניין ? יאללה תתחילו להפציץ בסרטונים!