בואו ננתח איך קוקה קולה הצליחו לכבוש את התעשייה עם המיתוג שלהם

מיתוג ושפה גרפית של העסק, הם האלמנטים שיאפשרו לנו לתקשר עם לקוחות בשפה שתהיה צרובה בזיכרונם למקרה שיזדקקו לשירותים או למוצרים שלנו. זו כמובן הגדרה יפה, אבל בפועל מיתוג הוא הרבה מעבר ללוגו יפה, אלא שפה המכילה כמה פרמטרים החוברים יחד למותג מוכר בעל שם וייחודיות משלו.

תעשיית המשקאות הקלים מזמן נשלטת ע"י קוקה קולה. ע"י הוצאת כספים רבים על פרסום, יצרה נאמנות משמעותית למוצר, ובכך הקשתה מאוד על מתחרים חדשים להיכנס לתעשייה. 

קוקה קולה מותג בעל קהל צרכנים נאמן ומוריד מחירים כאשר מתחרה חדש מנסה להיכנס לשוק וכך מנטרלת את יכולתו להתרחב. 

קוקה קולה קובעת את הדרך בה היא תשיג את המטרות שלה ובענק. המשימה של קוקה קולה היא לרענן את העולם, לעורר רגעים של אופטימיות ואושר באמצעות המעשים, ליצור ערך ולעשות שינוי כדי להשיג צמיחה! בין האלמנטים החשובים ביותר זה העובדות שיש להם אנשים נאמנים, שותפים של לקוחות וספקים, רווח ופרודוקטיביות

המשימה והחזון של קוקה קולה מעוררים השראה ומניעים את כל האנשים שיש להם קשר עם המותג. זה מראה על מחויבות לצרכנים, עובדים, שותפים, בעלי מניות והקהילה כולה. הערכים הגבוהים ביותר שלה הם האמון והאושר. השיפור והחדשנות מיושמים על המוצרים, על תהליכי תקשורת וקידום מכירות. היא דוגלת בערכים למניעת פגיעה בסביבה. לשם כך היא משתמשת באריזות ידידותיות יותר לסביבה ומחויבת להפחתת פסולת ואשפה.

כל זאת מראה לנו את המחויבות הגבוהה שיש לחברה למוצרים שהיא מוכרת ומייצרת ובכף היא מצליחה לייצר סמל סטטוס חזק ומותג זכיר לאורך שנים.