סודות מחדר הסטודיו: עד כמה סרטון אנימציה משפיע על הגולש?

סרטון אנימציה לעסק שיגביר מעורבות

סודות מחדר הסטודיו: עד כמה סרטון אנימציה משפיע על הגולש?

את סרטוני האנימציה אנחנו רואים כמעט בכל מקום, ברשתות חברתיות, בטלוויזיה ואולי גם על מסכים שונים במקומות ציבוריים. הם צבעוניים, לוכדים את תשומת הלב, גורמים לנו להתאהב בדמויות ופעמים רבות מעלים חיוך קל על שפתינו. השאלה היא עד כמה הסרטונים הללו יעילים לבעלי עסקים לקידום העסק? ועד כמה הם באמת נצרבים ומשפיעים בזמן אמת על הלקוח?

בשנת 2020 אנחנו חייבים להיות סופר מקוריים. נקודה

עם כניסת הרשתות החברתיות לחיינו לפני קצת יותר מעשור, התחלנו להיחשף לגירויים רבים כמו תמונות, מסרים, פרסומים ובין היתר גם לסרטונים. אך עם הזמן הגולש נעשה מעט תשוש משלל הגירויים סביב, ולכן עלינו לייצר גורם הפתעה בדגש על תוכן מקורי. סרטוני אנימציה לעד יהיו מקוריים, כיוון שבכל פעם קיימת דמות אחרת, מפתיעה עם ויז'ואל מיוחד, וכזאת שמשלבת מסרים ודיאלוגים שגורמים לגולש לעצור ולהתבונן.

אפשרות להתאים את הדמות לקהל היעד

אם נשווה את סרטוני האנימציה לסרטונים בסגנונות אחרים, נגלה שדווקא קל יותר לגרום לקהל היעד להזדהות עם דמות מסוימת, מאשר עם שחקן או כל אלמנט אחר. מלבד זאת, את הדמות ניתן להתאים לאופי הקהל לדוגמה, להורים לילדים קטנים, לבני נוער, לאנשי עסקים, לנשים, גברים ועוד. למעשה, נוצרת דמות מסתורית המתאימה את השפה לקהל היעד המדויק.

הומור רבותיי, הומור

אז כן חברים, טקסטים רובוטיים, מקצועיים מידי ומשעממים פחות עובדים, במיוחד לא ברשתות חברתיות המציעות שפה 'חברתית-קולית'. סרטוני אנימציה המכילים דמויות, לא רק 'שוברים את הקרח' כמו שאומרים, אלא גם יכולים להקריא טקסט סופר הומוריסטי שגורם לקהל היעד להתעניין בסרטון, לצחוק ולתבל את חייהם בדקה -שתיים של הומור. אין ספק שנוצר קליק מיידי בין הגולש לבין העסק.

הפקה מהירה באופן משמעותי

אם נשווה את הפקת סרטון אנימציה להפקת סרטון  הכולל ביום, שחקנים, הפקות, ימי צילומים וכו', נגלה שאנו מקצרים בזמן באופן משמעותי, כך נוכל להפיק סרטון במהירות שיא מבלי לבזבז זמן יקר. וזה לא הכל, מן הסתם שסרטון אנימציה יהיה בעלויות נוחות יותר, כך שהוא מתאים לכל עסק מקטן ועד גדול.

אין ספור אפשרויות

מכיוון שמדובר בסרטון אנימציה, אין גבול לדמיון. ניתן לבחור במגוון דמויות רצויות, החל מדמויות של ילדים, בוגרים, נשים גברים ועוד. בעצם אתם בוחרים את הדמות הרצויה, את הצבעים, הרקעים ועוד ועוד… בקיצור, תעופו על הדמיון!