כתיבת תוכן לסרטוני אנימציה קצרים – כן זה חשוב !

מומחים ליצירת סרטוני אנימציה קצרים!

כתיבת תוכן לסרטוני אנימציה קצרים או ארוכים (לא כזה משנה) זה דבר הכרחי וחשוב וכמובן רצוי שייעשה בצורה מקצועית ונכונה. היכולת להעביר מסרים במגוון פורמטים, בזמנים שונים ובאמצעות תהליך שמספר סיפור בהמשכים – חשובה מאוד.

אז איך נכון לעשות כתיבת תוכן לסרטון שלך ? יש צורך לבדוק באיזה זמן כדאי שניצור קשר עם הלקוח , מה המסר שאנחנו רוצים להעביר לו ובאיזה סוג של סרטון? האם יהיה כתוב טקסט או שרק הקריין יידבר? אם לקוח לא מתרגש מהסרטון, מה התהליך הבא שנעביר אותו?

כתיבת תוכן לסרטון בפייסבוק היא החשובה ביותר . אנחנו מפעילים, מוכרים ומגייסים. ביוטיוב אנחנו בונים על שיתוף חינמי בין המשתמשים. בפייסבוק, אנחנו מספקים מידע רלוונטי על עצמינו ורצוי שייעשה דרך העיניים של הקהל יעד הרלוונטי שלנו. כל אלה הם תכנים שנועדו להניע משהו אצל הצופים.

כתיבת תוכן לסרטון היא קריטית כאשר צריך לשים דגש על הדרך שבה אנחנו מספרים את הסיפור ולא על התוכן הכללי עצמו. יש אינסוף אפשרויות להפעיל את הגולשים ולספר סיפור. בכל הקשור למהלכי רשת, המסרים שלנו נקלטים בו זמנית במגוון פלטפורמות וערוצים ובמגוון סיטואציות צריכה. כל הרכיבים במפת מהלך התוכן שלנו,  חייבים לספר סיפור שיניע לפעולה באותה נקודת המפגש של הצרכן עם המסר. ולכן- מהלכים אלה צריכים להיות מסוגלים לעמוד בפני עצמם .

חשיבותו של כתיבת תוכן לסרטון באה לידי ביטוי כאשר התוכן מסוגל להניע את הגולש – ממודעות למסר, לחשיבה, התלבטות והחלטה של ביצוע רכישה. כתיבת תוכן לסרטון נועד לאהוב, לאתגר, להפעיל ולהקשיב לקהל שלנו.

ישנם שלושה פרמטרים עיקריים בכתיבת תוכן לסרטון: הראשון הוא " מה המסר?" – גם אם הקהל יעד מוגדר, כתיבת תוכן לסרטון שמפיץ סיפור מסנן באופן טבעי את הגרעין הקשה – חוסר ההקשבה. השני הוא "המשך יבוא" כתיבת תוכן לסרטון נועדה להפיץ סיפור דרך מגוון כלים שיציגו  כל פעם חלק אחר מהסיפור המורכב והגדול של העסק שלך. לכן, כתיבת תוכן לסרטון תהווה דרך מצוינת לייצר שיח מתמשך ושונה לאורך השנה, בתנאי שהתוכן נשאר על נושא ממוקד וכל פעם מציג פתרונת אחרים באותו נושא . הפרמטר השלישי הוא "תראו אותי בכל מקום" –

כתיבת תוכן לסרטון במגוון ערוצי מדיה הוא הכרחי ויחבר את קהל היעד שלך להיות איתך בכל מקום ובכל זמן . למשל כתיבת תוכן לסרטון בפייסבוק ואח"כ לרשום משהו דומה ביוטיוב. במקביל אפשר ליצור תוכן על אותו עקרון בבאנרים לטובת הסיפור שאנחנו רוצים למכור.

כתיבת תוכן לסרטון של סיפורים בהמשכים נועדו לשמר את המודעות, האהבה והרכישה למותג לאורך זמן. ניתן גם לספר כמה סיפורים לאורך השנה אבל תמיד תחת עולמות התוכן המזוהים עם המותג.

כתיבת תוכן לסרטון – איך נדע מה נכון? אין נכון ולא נכון – יש תוכן שנתי שאותו מחליטים לקדם והוא ישווק, יירגש ויספק הנעה לפעולה . ככה ניתן למקסם את התוצאות מכתיבת תוכן לסרטונים שלכם ברשת.