כל מה שרציתם לדעת על סרטוני אנימציה קצרים

57647243-b69a-40a6-9224-78768c64fba9
סרטוני אנימציה קצרים לעסק שיגבירו מעורבות

מחפשים מידע על סרטוני אנימציה קצרים? אתם יכולים להפסיק לחפש. במאמר הבא תמצאו כל מה שרציתם לדעת על סרטוני אנימציה קצרים.

מהו סרטוני אנימציה קצרים?

סרטוני אנימציה קצרים הם סרטונים קצרים רגילים, שמה שמוצג בהם זה אנימציה. אנימציה היא למעשה ציורים של דמויות ושל חפצים וכו'.

 

מה היתרונות של סרטוני אנימציה קצרים?

אם אתם רוצים ליצור סרטונים המיועדים לצרכים שיווקיים, כמו סרטוני פרסומת לקידום העסק – האפשרות המומלצת לכם ביותר היא יצירת סרטוני אנימציה.
לסרטוני אנימציה יש יתרונות רבים על פני אפשרויות אחרות ואנו נציג כמה מהם:
1. להפיק סרטוני אנימציה זה זול, מהיר ופשוט הרבה יותר מהפקת סרטון עם שחקנים אמיתיים.
2. סרטוני אנימציה מאפשרים לכם להעביר כל רעיון או מסר בצורה קלילה, ברורה ומובנת יותר.
3. כולם אוהבים אנימציה ודמויות האנימציה תמיד נתפסות כחביבות, אהובות ונייטרליות. כך ניתן להעביר בסרטוני האנימציה גם מסרים 'כבדים' או משעממים או לפרסם מוצרים לא נדרשים כמו מוצרי ביטוח וכו'.
4. סרטוני אנימציה נמצאו כיעילים במיוחד לשיווק עסקים ומותגים או נותני שירות ובעלי מקצוע ורבים בוחרים בהם למטרות שונות של קידום העסק.סרטוני אנימציה קצרים – למי זה מתאים?

השאלה המעניינת, היא למי כדאי ליצור סרטוני אנימציה קצרים לקידום העסק? והתשובה היא – כמעט לכל אחד.
כמעט כל נותן שירות או בעל עסק יכול להיעזר בסרטוני אנימציה. למשל עבור סרטוני תדמית שבהם תציגו את העסק שלכם ללקוחות חדשים, או סרטונים לאתר האינטרנט שלכם התורמים גם לקידום האתר בגוגל ולשיווק העסק בכלל. סרטוני האנימציה מתאימים במיוחד גם לקידום מוצרים חדשים שהשקתם או מבצעים חדשים שיצאתם בהם. סרטוני האנימציה יעילים גם לשיפור התדמית  והמוניטין של העסק וכמובן לשם הגברת הנוכחות שלכם בדיגיטל בכלל. לדוגמא, אם אתם פעילים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם – פרסום של סרטון אנימציה ברשתות אלו יכול להגביר משמעותית את כמות העוקבים שלכם וכך גם את כמות המעורבות שאתם מקבלים על הפוסטים בעמוד העיסקי שלכם בפלטפורמות אלה.סרטוני הדרכה והסברה מסוג אנימציה

חוץ מכל אלו, סרטון אנימציה גם יכול להתאים לעסקים המעוניינים ליצור סרטוני הסברה והדרכה – בין אם ללקוחות או לעובדים שלהם. למשל חברה כמו 'על אל' יכולה ליצור סרטוני הסברה מסוג אנימציה, המנחים כיצד לנהוג במצבים שונים בטיסה, למטרת שמירה על בטיחות לקוחותיה (נוסעי החברה) ושיפור חווייתם. או שלדוגמא חברה כמו 'כאל-כרטיסי אשראי' יכולה ליצור סרטוני הדרכה לעובדים החדשים בחברה שלה, במטרה לחסוך בכוח אדם ובעלויות של עובד שיכשיר את העובדים בכל פעם מחדש.

הפקת סרטוני אנימציה עושים רק עם סטודיו  DG

אם אתם רוצים ליצור סרטוני אנימציה קצרים – חשוב שתבחרו במקום הנכון לעבוד איתו. כדאי לבחור רק בסטודיו מוביל, מנוסה ומקצועי בהפקת סרטוני אנימציה קצרים וארוכים כאחד, למגוון לקוחות שונים. ביחרו רק בעסק שיבין את הצרכים שלכם ושיצליח לענות על ציפיותיכם – כמו סטודיו DG.
אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את סרטוני האנימציה המדהימים ביותר – וכאלה שגם יביאו לכם את התוצאות שציפיתם להן, ואף טובות יותר. אנו נכין עבורכם סרטוני אנימציה מפעימים, מקוריים, מגניבים וכאלה שיעבירו את המסר שלכם ויניבו לכם את הביצועים המצופים.


רוצים לדעת עוד על הפקת סרטוני אנימציה קצרים לעסקים? צרו איתנו קשר עוד היום, ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הפרטים.