מוצאים את עצמכם מיואשים מול המסך ולא יודעים איזה תוכן להעלות לרשתות החברתיות? הנה כמה טיפים ורעיונות:

כתיבה, צילום, ניהול ותכנון התוכן של העסק שלנו ברשתות החברתיות הפך להיות עבודה לא פשוטה, שלעתים גוזלת מאיתנו זמן רב. במאמר הקודם שעלה בשבוע שעבר, דיברנו על חשיבות הנוכחות שלנו כבעלי עסקים או של העסק שלנו ברשתות החברתיות, על אף הקשיים הכרוכים בכך במירוץ היומיומי שלנו. במיוחד בשבילכם, הכנו כמה טיפים ורעיונות שישדרגו את התוכן שלכם, יתנו קצת השראה ואולי גם תגלו שזה לא חייב להיות תמיד מסובך ומלא השקעה.

רגע לפני, חשוב לנו לדבר על המפתח לכל תוכן מוצלח. תהיו מי שאתם, או מי שהעסק שלכם. אותנטיות זה הכל. אל תתימרו לכתוב, להפיק ולהגיע לחשיפה של המתחרים שלכם או של עסקים אחרים.

1.הטיפ הראשון הוא לתת טיפים בעצמכם! תנו לעוקבים שלכם ערך מוסף, שיגרום להם לרצות להישאר בתוכן ולהמשיך לעקוב. אל תשמרו לעצמכם את כל הקלפים.


2.שאלות תשובות- קחו את השאלות שאתם מקבלים מלקוחות או לידיים פוטנציאליים ביום יום והפכו אותם לתוכן שלכם. דברו על השאלה ותסבירו אותה בצורה מינימאלית ומובנת. גם כאן- אתם תתנו ערך לעוקבים שלכם.


3.סדר יום- גם אם לדעתכם סדר היום במשרד לא מעניין אף אחד מהעוקבים, נגלה לכם שדווקא כן. כיום המשתמשים מחפשים את החוויה והרגש ומה מעביר חוויה ורגש יותר מלראות את העשייה במשרד, את הפרצופים המחייכים ואת הלוז העמוס שלכם.


4.בכל תוכן של הנעה לפעולה, תנו ערך מוסף! כי סרטוני פרסומת או פוסט פרסומת רואים המון ובכל מקום. אם תתנו ערך מוסף לפרסומת, למשל- מה קורה ביום שאחרי קבלת המוצר/ השירות, זה יסקרן את הצופה וייתן לו תחושה של מימוש הרצונות והצרכים שלו.

אהבתם? תכתבו לנו אם זה עזר לכם! לטיפים נוספים ומיתוג באנימציה לעסק שלכם- השאירו לנו פרטים.