חמשת הסרטונים שיצרו הצלחות פנומנליות ללקוחות שלנו

סרטון מספר 1 שנעשה עבור מרכז השירות של יונדאי ומיצובישי 

הלקוח הגיע אלינו לאחר שהיה מאוכזב מכמה חברות גדולות והתלבט מאוד לגבי הסרטונים, בגלל שעשה סרטונים שלא עבדו לו טוב בשיווק בעבר – אבל החליט לתת לזה צ'אנס איתנו. 

עשינו ללקוח מחקר ועבדנו בשיתוף פעולה עם חברת השיווק שלו וייצרנו בתור התחלה שלושה סרטוני שיווק מדהימים שרצים כבר כמעט חצי שנה בקידום ממומן. בשיחה האחרונה שלי עם הבעלים, הוא סיפר לי שראה עלייה של מעל 30% במכירות בזכות סדרת הסרטונים שייצרנו עבורו. הוא סיפר לי שמגיעים אנשים למרכז השירות שלהם ומדברים על דמות המותג המוכרת מהסרטונים ושואלים כל הזמן על המבצעים והשירותים שמוצגים בסרטונים.

סרטון מספר 2 שנעשה עבור חברת איסתא

נפגשנו עם מנהלת השיווק של חברת איסתא ויחד עם הצוות המקצועי מהגרפיקה. הם רצו לייצר סרטון במהירות של 10 ימים בלבד ולעלות לאוויר עם אזור אישי חדש שפיתחו באתר התיירות שלהם.

הם לא האמינו שנעמוד בזמנים שלהם וגם לא בציפיות של הרמה שהם מייצרים בחברה עצמה והופתעו לגלות שהרמה הייתה גבוהה יותר וסיימנו לייצר את הסרטון ב-8 ימים כמעט ללא תיקונים מהם בכלל.

כל התהליך התבצע בצורה נכונה ומדויקת למה שהם ציפו והם היו מאוד מרוצים מהתוצר שרץ באתר שלהם במשך שנתיים שלמות. 

סרטון מספר 3 לקוח שלנו בתחום הפרזול 

הלקוח פתח לפני חצי שנה אתר מכירות למוצרי פרזול ומכירת מוצרים שונים לבית. הוא ראה את הסרטונים שלנו ומאוד אהב, אך הייתה לו בעיה שרצה לשלב אנימציה עם המוצרים האמיתיים שהוא מוכר בחנות. 

החלטנו להפוך את המוצרים האמיתיים שלו לדמויות מדברות וכך עשינו שילוב בין מציאות לאנימציה.

התחלנו בסרטון אחד מוצלח והמשכנו לסדרת סרטונים ויצירת דמות מותג שנתנו נראות אחידה וחזקה לכל סוגי המוצרים באתר. הלקוח היה מאוד סקפטי לגבי הצלחת האתר ויכולות רכישה דרך האתר בלבד. 

התוצאה הייתה שבחודש הראשון לפתיחת האתר כאשר הסרטון שלנו היה הפרסום היחיד שרץ ברשתות, הוא הצליח למכור באלפי שקלים. פיתחנו גם סרטונים נוספים ודף נחיתה למכירת מוצר ספציפי שגרם לזה שהלקוח מכר את כל הסחורה שהזמין תוך שבוע מההגעה לארץ!!!

עברה חצי שנה מפתיחת האתר והלקוח מוכר היום בעשרות אלפי שקלים באתר -הכל עם פרסום סרטונים וגיפים שלנו וזה רק ממשיך לצמוח!!

סרטון מספר 4 עבור בית סוכן גדול 

הלקוח הגיע אלינו עם בקשה לייצר לו כמויות של לידים ובמחירים של 50-60 ש"ח לא מעל זה. עבדנו בשיתוף פעולה עם חברת שיווק ובנינו עבורו אסטרטגיה לכל השיווק והמיתוג של העסק. התחלנו ביצירת סרטונים מבוססי מחקר שוק ליצירת לידים לקמפיינים שונים בתחום הביטוח. תוך חודשיים מהרגע שהתחילו הקמפיינים הצלחנו לעלות על הגל וייצרנו ללקוח בזכות סדרת סרטונים לידים במחיר של 18-30 ש"ח לליד. הרבה יותר נמוך ממה שהלקוח ציפה להגיע אליו בכלל.   

סרטון מספר 5 לקוח עם רשת חנויות של מוצרי ניקיון 

הלקוח הגיע אלינו כאשר היה לו סניף אחד של חנות למוצרי ניקיון. הוא רצה לייצר יותר חשיפה לחנות שלו ולהביא יותר תנועה לחנות עצמה. התחלנו באפיון עבור דמות מותג וסדרת סרטונים להגדיל את התנועה לחנות. הסרטונים עבדו מדהים בקמפיינים והצליחו לייצר תנועה לאתר. לאחר זמן קצר פיתחנו ללקוח גם אתר מכירות, שהביא כניסות ורכישות באתר בקידום האורגני של הסרטונים שעשינו לו. היום ללקוח יש רשת של מעל 5 סניפים, הוא ממשיך למכור און ליין ומייצר חשיפה מטורפת למותג, גם בזכות הסרטונים שייצרנו עבורו.