ארבעת סוגי הסרטונים שכל בעל חברה חייב להכיר כדי להקפיץ את המכירות

  1. סרטון שיווקי לשירותים שלכם בסגנון אנימציה – המטרה של סרטון שיווקי היא להציג מה הבעיה או הצורך של הלקוחות שלנו, מה אנחנו נותנים להם כפתרון ולהניע אותם לפעולה. כשאנחנו רוצים לייצר את ההנעה לפעולה חייבים לתפוס את הקהל הפוטנציאלי שלנו תוך שניות ספורות. הסיכוי שנתפוס את הקהל בסרטון אנימציה הרבה יותר גבוה מאשר סרטון וידאו. זאת מכיווןש סרטון אנימציה מתקשר ללקוח הפוטנציאלי בכמה רבדים שונים בו זמנית עם טקסטים מדויקים, צבעוניות זכירה, דמות מחוברת לקהל, רקעים שמתארים בדיוק את מה שצריך להעביר לקהל וקריינות שמכוונת את הקהל למטרה. סרטון וידאו של כמה דקות של אדם מדבר או הצגת חלל שהלקוח לא מכיר לא בהכרח יגרום ללקוח הפוטנציאלי לעצור על הסרטון ולצפות בו או לצפות עד הסוף כדי שיונע לפעולה. מתאים לשירותים שונים: פיננסים, נדלן, ביטוח, ביוטי, רפואה, הייטק, חינוך, רכב ועוד. 
  1. סרטון תדמיתי למוצרים שלכם בסגנון תלת מימד – המטרה של סרטון תדמיתי היא להציג את הויוזואליות, היתרונות והייחודיות של המוצר. בסרטון תלת מימד אפשר לייצר הדמיה למוצר שלכם ברמה הכי גבוהה שיש. אפשר להראות את המוצר מכל הזוויות שלו, להסביר את כל היתרונות שלו ולמה כדאי להשתמש בו, איך להשתמש בו ועוד. המוצר המרכזי שלכם צריך לקבל את כל הבמה בסרטון.                                          מתאים למוצרי שיווק שונים כגון: רפואה, רכב, ביוטי ועוד
  1. סרטון הסברה בסגנון וויטבורד – המטרה של סרטון הסברה היא להציג איך תהליך שירות מסוים עובד או איך מוצר עובד. סרטון וויטבורד מתרחש כולו על מסך לבן והעיצוב על המסך הלבן מכיל איורים ידניים או שרטוטים שונים כדי להסביר את תהליך השירות או המוצר ואיך עובדים. האנימציה היא יד המציירת, כותבת או מוחקת את האייקונים, הטקסטים והדמויות.                                                                                           מתאים לתהליכי הסברה בתחומים שונים כגון: פיננסים, נדלן, ביטוח, ביוטי, רפואה, הייטק, חינוך ועוד. 
  1. סרטון אווירה בסגנון סטופמושיין – המטרה של סרטון אווירתי היא לייצר את האופי, הערכים והרגש שהחברה רוצה לייצר את הלקוחות הפוטנציאליים.  סטופמושיין היא טכניקת אנימציה שמאפשרת ליצור אשליה שבה נראה כי אובייקט פיזי זז במרחב בכוחות עצמו. אפשר לייצר תחושת תנועה ע"י הזזת אובייקטים מצוירים או צילומים/ מוצרים בעזרת הדמיה ממוחשבת שהאובייקטים בסצנה זזים כאילו באופן ידני – דבר אשר יוצר אשליית תנועה.                                                                                                             מתאים לתחומים שונים שרוצים לייצר עניין ואווירה למותג למשל: ביוטי, אופנה, כושר, רפואה, חינוך ועוד. 

לסיכום, הדבר החשוב ביותר כשאתה ניגש לייצר כל סוג סרטון הוא להבין את התהליך שאתה הולך לייצר, לבדוק ולבחון את זה השוק שלך ואת המוצר או השירות שלך, כדי לבנות את זה בצורה נכונה. תמיד צריך לפנות בסרטון במילים מובנות לקהל היעד שלנו ולא לסבך אותו עם מילים לא מובנות. לא לייצר בלבול – הוא אמור לסיים לצפות בסרטון ולהבין בדיוק מה צריך לעשות עכשיו.