הטרנדים החמים בעולם המיתוג שמשפיעים על כל חברה

אנחנו שמים לב ליותר ויותר חברות ועסקים קטנים עד גדולים שמנצלים את הדיגיטל בכל הרשתות השונות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, יוטיוב, לינקדאין ועוד, כדי לייצר קשר ישיר או עקיף עם הלקוחות שלהם 24 שעות ביממה.

אז מה הטרנדים החמים שמשפיעים על הרשתות ואפשר לנצל אותם גם לפופולאריות של החברה שלכם?

הטרנד הראשון הוא הפצת סרטונים בשביל הויראליות – המטרה בויראליות היא העברת הסרטונים מאחד לשני ברשת בלי קידום ממומן. זה יכול להיות סרטוני מוצרים לייצר את האווירה של המותג או סרטוני אנימציה לשיווק שירות או מוצר מסוימים. המטרה היא לעשות כמה שיותר סרטונים ולספר סיפור בהמשכים שמייצר עניין אצל הלקוחות הפוטנציאליים להיות במעקב אחרי המותג שוב ושוב. 

הטרנד השני הוא דמויות האווטאר שאפשר לייצר של עצמנו – אפילו  פייסבוק השיקה תוסף ליצירת דמויות בעיצוב אישי לפני כמה זמן. אפשר לייצר אווטאר כולל מדריך בשלבים לעיצובו. אווטארים, הן דמויות בסגנון שמשמשות כתחליף לאימוג'י, הגיעו לפייסבוק. אווטארים החלו לזכות לפופולריות גוברת מאז שסנאפ רכשה את Bitmoji ב-2016, האפליקציה שהכי מזוהה עם הטרנד. אחרי שמעצבים את האווטאר האישי ניתן גם לשנות אותו. הרעיון הוא לייצר מהן מדבקות שמשמשות לתגובה בפוסטים של פייסבוק במקביל לאימוג'ים. ניתן לבחור מגדר, צבע עור, עיניים, מבנה פנים וגוף את הבגדים ואביזרים נוספים שמייחדים אתכם. 

הטרנד השלישי הוא פרסום בהעברת טיפים, מידע שימושי וערך לקהל שלנו – יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שהם צריכים לייצר ערך אצל הלקוחות הפוטנציאליים וגם הקיימים בשביל להישאר חזקים במותג שלהם, להיות מובילי דעה בתחום שלהם, להיות שם דבר בתחום שלהם, לקבוע את הטרנדים בתעשייה שלהם ועוד. 

הטרנד הרביעי הוא חווית משתמש טוטאלית בכל הפרסומים ברשתות – חברות גדולות מדברות על התמודדות עם ההפרעה או היתרונות שהקורונה יצרה בעולם על ידי איחוד כלל החוויות שהחברה מספקת לחוויה טוטאלית אחת. המטרה היא לייצר מיתוג אחיד בכל המקומות ולפרסם כמה שיותר ובכמה שיותר מקומות בדיגיטל בו זמנית, ליצור חוויה למשתמש בהמשכיות או חזרתיות בכל מקום שהוא נתקל בנו כך שרב הפרסומים יתאימו כמובן גם לנייד ששם יעקוב אחרינו הכי הרבה.