רוצים ליצור סרטון תדמית לעסק אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? המאמר הבא בשבילכם!

סרטון אנימציה או וידאו לעסק שיגביר מעורבות

החלטתם שאתם רוצים ליצור סרטון תדמית לעסק אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? או שאולי אתם מעוניינים להפיק סרטון תדמית אנימציה? בכל מקרה, המאמר הבא הוא בשבילכם.


מהו סרטון תדמית לעסק?
סרטון התדמית נועד כדי להציג לצופים את מה שאתם מציעים כמותג, כעסק או כחברה.
מטרתו לגרום ללקוחות הפוטנציאליים להבין מהו המוצר או השירות שאתם מספקים בעסק שלכם, ובעיקר כיצד זה יכול לעזור להם או להקל על חייהם.
פעמים רבות סרטון התדמית מתחיל בהצגת בעיה או צורך וממשיך במענה על השאלה 'כיצד המוצר או השירות שלכם יכול לפתור את אותה בעיה או לספק את אותו הצורך.

למה כל עסק צריך ליצור סרטון תדמית?
נכון, יש כל מיני דרכים כדי למתג את העסק שלכם. אפשר לעשות את זה על ידי לוגו חדש, סלוגן מקורי, מוצרים ממותגים, אירועי קידום מכירות, פרסומות ועוד. אך אין ספק שהדרך הטובה ביותר למיתוג העסק שלכם – היא בעזרת הפקת סרטוני תדמית.
לכל עסק כדאי ליצור סרטון תדמית שכן מדובר במסר חשוב מאוד שיש להעביר בבהירות ובצורה ברורה ללקוח הפוטנציאלי שרק מכיר אתכם לראשונה. ואין דרך טובה יותר להעביר זאת, מאשר באמצעות סרטון וידיאו ייעודי כמו סרטון תדמית. ורצוי באמצעות סרטון תדמית אנימציה.


מהם סרטוני תדמית אנימציה?
בדומה לסרטוני תדמית רגילים, המטרה של סרטוני תדמית אנימציה היא אותה מטרה.
גם סרטוני תדמית אנימציה נועדו כדי להציג את המוצר או השירות שאתם מציעים ולהסביר ללקוח הפוטנציאלי למה הוא צריך את זה ואיך זה יכול לעזור לו.
היחודיות של סרטוני תדמית מסוג אנימציה באה לידי ביטוי בשימוש בדמויות האנימציה האהובות והנוסטלגיות ובאיורים המקוריים, הקלילים, הכיפיים ואולי אפילו המצחיקים. וזה השוני העיקרי בין סרטון תדמית אנימציה לסרטון תדמית רגיל – שלרוב יהיה משעמם, נדוש וצפוי יותר.


מה היתרונות של יצירת סרטון תדמית אנימציה?
היתרונות של סרטוני תדמית אנימציה קודם כל באים לידי ביטוי בכך שהמסר מועבר באמצעות דמויות האנימציה שנחשבות ל'נייטרליות' וחיוביות. כולם אוהבים את דמויות האנימציה.
בנוסף, שימוש בסגנון האנימציה בסרטון התדמית מאפשר לכם להעביר גם מסרים שהם "כבדים", מורכבים או מסובכים בצורה הומוריסטית, קלילה ומעניינת.
מה שהופך את סגנון האנימציה לסגנון המומלץ והמועדף ביותר בכל הנוגע ליצירת סרטוני תדמית לעסק.


טיפ: שימו את הלקוח במרכז
מפיקים סרטון תדמית אנימציה? זכרו את הטיפ הבא.
כאשר מדובר בסרטון אנימציה – שהוא לרוב קצר והמסר שלו צריך להיות קולע ומדויק – כדאי לשים את הלקוח במרכז, ופחות אתכם או את העסק שלכם.
לצופה אין סבלנות לשמוע על האדרות המותג שלכם. מעניין אותו מה הוא יכול להשיג מכם או במה אתם יכולים לעזור לו. לכן – אל תדברו על עצמכם יותר מדי. שימו את הלקוח במרכז והסבירו לו כיצד אתם יכולים להפוך את חייו לקלים או טובים יותר.


יצירת סרטון תדמית אנימציה – רק עם DG
החלטתם שאתם מעוניינים בהפקת סרטון תדמית מסוג אנימציה? הגעתם למקום הנכון.
הכירו את סטודיו DG – הסטודיו הוותיק והמוביל בארץ להפקת סרטוני אנימציה לעסקים. ברשותנו עומדים כל אנשי המקצוע, הידע והכלים להפקת סרטוני אנימציה מקוריים ומדהימים שיסייעו לכם בקידום העסק שלכם.


צרו איתנו קשר עוד היום ואנו כבר נדאג עבורכם להפקת סרטוני אנימציה מקוריים ומרהיבים, שישאירו את המתחרים שלכם מאחור.