קידום סרטון ביוטיוב? קידום חינמי מצוין לכל עסק!

קידום סרטון ביוטיוב זה דבר נחוץ וחשוב עבור העסק שלך. סרטוני יוטיוב דוגלים בסרטונים ארוכים יותר והם ישיגו תוצאות טובות יותר באופן משמעותי מאשר סרטונים קצרים. מה זה ארוך? ממוצע כולל של סרטונים בערך 10 דקות. איך להסביר את זה? יוטיוב רוצה שהמשתמשים יבלו כמה שיותר זמן באתר, כך זה עובד עם סרטון ארוך יותר .

קידום סרטון ביוטיוב הוא חשוב מכיוון שהוא יכול לפעול בצורה חינמית ומהירה מאוד לעומת קידום במנוע החיפוש של גוגל עצמו. סרטונים ארוכים בעיני יוטיוב מעבירים רעיון ונותנים ערך לשירות או המוצר של העסק שמנסה למכור אותו. יש מקום גם לסרטונים קצרים יותר למשל מדריך למשתמש איך לעשות משהו יכול להיות קצר יותר. קידום סרטון ביוטיוב הוא חשוב מאוד אך שימו לב שאתם לא מורחים סתם זמן כי זה לזלזל בזמן של קהל היעד הפוטנציאלי שלכם – תכניסו ערך אמיתי ותוכן מעניין בשביל להישאר מספר אחד.

קידום סרטון ביוטיוב משפיע על הקידום הכללי שלכם. כמות הצפיות משפיעה על הדירוג שלכם סרטונים שהופיעו בעמוד הראשון ביוטיוב היו מאופיינים בכמות צפיות גבוהה. המשמעות היא שאתם צריכים לעבוד באופן אורגני מאוד קשה על הפצת הסרטון ולפרסם אותו בכל הערוצים הדיגיטליים בהם אתם פעילים. קידום סרטון ביוטיוב מעיד על איכות העסק שלכם כאשר אתם עושים את זה בצורה נכונה וחכמה – תצטרכו לספק את הסחורה כמו שצריך. לדוגמא, סרטון עם מיליון צפיות ומעט מעורבות לא יועדף על פני סרטון עם פחות צפיות שיש לו אחוזי מעורבות גבוהים.

גם כמות השיתופים משפיעה – וגם הלייקים. קידום סרטון ביוטיוב באופן אורגני משדר שאתם מעוניינים בסרטונים של אחרים וגם בשלכם . אם אתם ממליצים יוטיוב תתייחס להמלצה שלכם ותציג אותו לכמה שיותר צופים. איך קידום סרטון ביוטיוב יכול להשתלם לכם בסופו של דבר ? פשוט תייצרו תוכן טוב, באמת טוב. נסו לדבר על נושאים עדכניים, ללמד משהו שיש ביקוש לידיעתו ותפתיעו את הצופים שלכם. קידום סרטון ביוטיוב לא יצליח בהכרח בגלל כמות המנויים שיש לכם. גם לערוצים קטנים יש מקום מכובד.

אם קהל יעד רלוונטי אוהב סרטון שהעליתם, סביר להניח שהוא ירשם לערוץ כדי לקבל ממכם תכנים דומים.. יותר קשה לגייס מנויים מאשר צופים ולכן מדובר בדירוג בעל משקל כבד.

קידום סרטון ביוטיוב מופע גם ע"י הכותרת שתבחרו תשפיע על כמות הקליקים והצפיות שתקבלו. ככל שהיא תהיה מושכת ומפתה יותר – כך היא תסקרן יותר לצפות בסרטון שלכם. בזה יהיה הכי נכון להתמקד, כי זה לא שמילות המפתח יבטיחו לכם דירוג טוב יותר. יוטיוב כבר לא צריכה מילות מפתח בתיאור כדי להבין על מה הסרטון שלכם. הוא עצמו לא באמת חשוב כמו התקשורת החברתית שהוא מייצר. אז זה לא ישפר לכם את הדירוג באופן ישיר, אבל זה בהחלט יכול למשוך עוד משתמשים שאולי גם ישאירו איזה לייק או תגובה על הסרטון שאתם מקדמים.

אז לסיכום, קידום סרטון ביוטיוב ידחוף את העסק שלכם קדימה. בכותרת, דברו בשפה פשוטה, עדיף לשאול שאלה ולהציג בעיה שתתנו עליה פתרון. הקפידו על שאלה שפונה ישירות לקהל היעד הרלוונטי שלכם. פתיח – חייב להיות חזק מאוד – אנשים ייצפו רק ב 5 שניות הראשונות וכבר יבינו אם זה מעניין אותם או לא. אם לא תהיו מיד מעניינים ואם לא תדגישו מיד את התועלת, תאבדו צופים בקלות. הוסיפו בסוף הסרטון כתובת אתר או טלפון שלכם. חשוב בקידום סרטון ביוטיוב תמיד להניע לפעולה ולעודד מעורבות . בחרו בתמונה מקדימה ייחודית שתעורר סקרנות ותעשה חשק ללחוץ עליה לסרטון שלכם. שתפו את הווידאו בכל הרשתות החברתיות בהן אתם פעילים.