סרטון אנימציה שיווקי

סרטוני אנימציה שיווקיים לעסק שיגבירו מעורבות

מעוניינים בהפקת סרטון אנימציה שיווקי לקידום העסק? הגעתם למקום הנכון. במאמר זה תמצאו כל מה שרציתם לדעת על יצירת סרטון אנימציה שיווקי לעסק.

מהו סרטון אנימציה שיווקי
סרטון אנימציה שיווקי הוא סרטון ובו דמויות וציורי אנימציה, שמטרתו לקדם את העסק שלכם. הוא דיי דומה מכל הבחינות לפרסומת שיווקית אחרת, אבל יש לו גם ייחוד משלו. וייחוד זה הוא כמובן האנימציה המקורית והמגניבה, שמחזירה את כולנו לילדות ומעוררות בנו חיבה לסרטון.

למה כדאי ליצור סרטון אנימציה שיווקי
יצירת סרטוני אנימציה שיווקיים עדיפה על אפשרויות אחרות, ויש לכך סיבות רבות.
ראשית, הבחירה ביצירת סרטוני אנימציה מבטיחה לכם שהמסר שלכם יעבור בצורה קלילה ונייטרלית, שכן כך נתפסות דמויות האנימציה. הן חביבות ואהובות על כולם, קל יותר להעביר בעזרתן מסרים מסובכים או "כבדים" מדי וכמובן – המסרים שלכם נשמעים כך פחות שיווקיים ויותר אמינים בעיני הצופים בסרטון האנימציה השיווקי.
שנית, סרטוני אנימציה חוסכים לכם בהוצאות על שחקנים אמיתיים, ומדובר בפרסומת שיווקית שהיא נוחה וקלה יותר להכנה מבחינתכם, כי אתם לא צריכים לדאוג לעריכת ימי צילום עם צוות מלא וכו'.
שלישית, סרטון אנימציה תופס בקלות את תשומת ליבם של הגולשים וגורם להם להתעניין במסר שלכם. לכן זו הדרך הכי טובה ליצירת פרסומת לקידום העסק שלכם בדיגיטל. היא לא רק זולה יותר ונוחה יותר להכנה מבחינתכם – אלא היא גם תביא לכם תוצאות טובות יותר בקידום העסק. סרטון אנימציה שיווקי

סרטון אנימציה שיווקי – למי זה מתאים?
סרטוני אנימציה שיווקיים מתאימים לכל מי שרוצה לקדם את העסק בדיגיטל.
בין אם לנותני שירות כמו כותבי תוכן, אנשי שיווק, רואי חשבון, עורכי דין, קלינאיות תקשורת, מורים פרטיים, מעבירי סדנאות וכו'. כולם יכולים להיעזר בהכנת סרטון אנימציה שיווקי כדי ללמד את הלקוחות הפוטנציאליים על השירותים שהם מספקים וכדי לקדם את עצמם בדיגיטל.
ובין אם לבעלי מותגים, חנויות ועסקים באופן כללי כמו חברות בנק או אשראי, חנויות בגדים או חנויות של מוצרים אחרים וכו'. גם הם יכולים להיעזר ביצירת סרטון אנימציה כדי לפרסם את עצמם באינטרנט וכדי להגיע למודעות גבוהה יותר בקרב הגולשים.

כמה זמן לוקח להכין סרטון אנימציה שיווקי
לרוב, להכין סרטון אנימציה מוצלח לוקח בין כמה ימים לכמה שבועות. כמובן שיש גם סרטוני אנימציה מורכבים יותר, שלוקח זמן רב יותר כדי להכינם. אך כמה שבועות בכל זאת אמורים להספיק להכנת סרטון אנימציה שיווקי מושלם.
לכן, אם אתם מעוניינים ליצור סרטון אנימציה לעסק ואתם צריכים אותו מוכן עד תאריך מסוים, נניח תאריך שבו אתם רוצים לצאת במבצע חשוב – תדאגו להתחיל את התהליך בזמן. פנו לחברת הפקת סרטוני אנימציה מספיק זמן לפני שאתם רוצים שהסרטון יהיה מוכן, כך שהיא תספיק להכין אותו עבורכם במועד הרצוי ללא בעיות.

סרטון אנימציה שיווקי עושים רק עם סטודיו DG
רוצים להכין סרטון אנימציה שיווקי מנצח – כזה שבאמת יעזור לקידום העסק שלכם בדיגיטל? הכירו את סטודיו DG. אנחנו הסטודיו המוביל בארץ ליצירת סרטוני אנימציה לעסקים וסרטוני אנימציה שיווקיים. אנו נידע להבין את הצרכים והרצונות שלכם ונדע לענות עליהם באמצעות יצירת סרטון אנימציה שיקלע לציפיות שלכם. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו סרטון אנימציה שיווקי מנצח וכזה שיביא לכם את התוצאות והביצועים שציפיתם להם. דברו איתנו עוד היום, ואנו כבר נדאג לכל השאר.